Fałszywe rzęsy dla osób z soczewkami kontaktowymi

Fałszywe rzęsy dla osób z soczewkami kontaktowymi

Czy dopiero zaczynasz eksperymentować z fałszywymi rzęsami, czy jesteś entuzjastą rzęs, będziesz szczęśliwy wiedząc, że istnieje wiele opcji dla osób, które noszą soczewki kontaktowe. Ci, którzy mają kontakty muszą upewnić się, że fałszywe rzęsy, które wybierają są najlepsze dla ich oczu. Oto kilka wskazówek, o których warto pamiętać.

Nałóż je na zewnętrzne kąciki linii rzęs

Niezależnie od tego, czy jesteś amatorką, czy profesjonalistką, sztuczne rzęsy mogą być podstępnym biznesem. Jeśli chcesz uzyskać bardziej naturalny wygląd, musisz je prawidłowo nałożyć. Poniższe wskazówki dotyczące aplikacji rzęs pomogą Ci uzyskać jak najwięcej z Twoich rzęs.

Możesz uzyskać efekt kociego oka, nakładając dłuższe rzęsy w zewnętrznych kącikach oka. Można to osiągnąć za pomocą aplikatora do rzęs lub pęsety. Możesz również maksymalnie wykorzystać swoje rzęsy, mieszając je palcami.

Możesz użyć pędzelka do eyelinera, aby wtopić rzęsy w swoje naturalne rzęsy. To da Ci najbardziej naturalnie wyglądające wyniki. Możesz również zastosować eyeliner, aby ukryć przerwę między rzęsami a skórą.

Warto również użyć czarnego, matowego cienia do powiek, aby wzmocnić efekt. Q-tip lub wacik nasączony ulubionym olejkiem może również zmiękczyć klej. Następnie możesz ostrożnie usunąć rzęsy za pomocą pęsety.

Możesz również zastosować technikę podwójnego kleju, która polega na nałożeniu kleju wzdłuż obu linii rzęs. W ten sposób można uzyskać długotrwałą aplikację. Najprostszym sposobem jest nałożenie rzęs na środku oka. W ten sposób stworzysz iluzję, że Twoje oczy są zamknięte i patrzysz w dół.

Podczas stosowania sztucznych rzęs, upewnij się, że używasz odpowiedniego kleju. Będziesz chciał zastosować wystarczająco dużo, aby utrzymać rzęsy w miejscu, ale nie za dużo, że przyklejają się do twarzy. Będziesz także chciał zastosować je tak blisko zewnętrznych krawędzi rzęs, jak to możliwe. Celem jest sprawienie, aby Twoje oczy wyglądały naturalnie, a nie przesadnie.

Unikaj tuszu do rzęs zawierającego włókna budujące rzęsy

Stosowanie tuszu do rzęs zawierającego włókna budujące rzęsy może nie być dla Ciebie najlepszym wyborem. Włókna te mogą dostać się do oczu i spowodować podrażnienie. Mogą również tworzyć pożywkę dla bakterii. Może to prowadzić do powstawania plam i suchości oczu.

Jedną z najlepszych rzeczy do zrobienia jest zdobycie sobie produktu, który jest zaprojektowany specjalnie dla osób o wrażliwych oczach. Jest to dobry sposób na zmniejszenie ryzyka podrażnień i infekcji. Wybór hipoalergicznej maskary, która pomija potencjalne alergeny, może również pomóc.

Najlepszy tusz do rzęs dla osób noszących szkła kontaktowe nie tylko doda im długości, ale również nie będzie podrażniał. Hipoalergiczna formuła będzie miała również mniej składników niż ta, która nie jest.

Innym sposobem na uratowanie soczewek kontaktowych przed zniszczeniem przez tusz do rzęs jest wybór formuły na bazie wody. Używanie płynu do demakijażu na bazie wody ułatwi pracę, a także pomoże Ci uniknąć zarysowania soczewek.

Najlepszym sposobem na uniknięcie tuszu do rzęs, który zawiera włókna budujące rzęsy, jest użycie hipoalergicznego tuszu, który został zaprojektowany specjalnie dla osób o wrażliwych oczach. Najlepsze tusze do rzęs dla osób noszących szkła kontaktowe nadal będą dodawać długości i objętości, ale będą mniej skłonne do wywoływania podrażnień.

Tusz do rzęs zawierający włókna budujące rzęsy również będzie się złuszczał i dostanie się do Twoich oczu. Włókna te mogą być nieco trudniejsze do usunięcia wieczorem. Z tego powodu dobrze jest usunąć tusz do rzęs przed pójściem spać. Jeśli pójdziesz do łóżka z tuszem do rzęs, dobrze jest nałożyć go ponownie przed wstaniem z łóżka.

Jednym z najlepszych sposobów na uniknięcie tuszu zawierającego włókna budujące rzęsy jest upewnienie się, że jest on wodoodporny. Jest to dobry pomysł zarówno dla osób z soczewkami kontaktowymi, jak i tych, które mają suche oczy.

Podkręć je zalotką do rzęs

Użycie zalotki do rzęs może być prostym sposobem na nadanie oczom dodatkowej długości. Ale ważne jest, aby używać go poprawnie, aby uniknąć uszkodzenia rzęs. Oto kilka wskazówek, o których warto pamiętać.

Upewnij się, że Twoje rzęsy są całkowicie suche przed użyciem zalotki. Ważne jest również, aby wyczyścić swój curler rzęs po każdym użyciu. Należy również wymienić gumową poduszkę na lokówce do rzęs co trzy miesiące.

Niektóre zalotki do rzęs mają funkcję samowyłączania. Niektóre są również zaprojektowane tak, aby Twoje rzęsy nie były zbyt gorące.

Wybierając eyelash curler, upewnij się, że ma wysokiej jakości projekt. Niektóre marki obejmują Tarte, MAC i Shu Uemura. Jakość curler rzęs wpłynie na ilość zużycia, które można uzyskać z niego. Jeśli kupisz tani produkt, prawdopodobnie będziesz musiał kupić nowy częściej niż gdybyś kupił droższy produkt.

Aby podkręcić rzęsy, zacznij od otwarcia zalotki i umieszczenia kciuków w otworach uchwytu. Upewnij się, że ustawiasz zaciski jak najbliżej nasady rzęs. Przytrzymaj przez trzy sekundy. Następnie otwórz lokówkę na tyle szeroko, aby dosięgnąć szczytu rzęs. Jeśli Twoje rzęsy są sklejone, może być konieczne ich rozdzielenie.

Będziesz chciał znaleźć lokówkę do rzęs z wkładką silikonową. Te wkładki są bardziej wygodne do trzymania. Należy również szukać lokówki z matowym wykończeniem. To pomaga zobaczyć curler lepiej i zmniejsza szanse szczypanie powiek.

Lokówki do rzęs mogą być używane na naturalnych rzęsach lub przedłużanych. Są one szczególnie przydatne do przedłużania. Możesz ich również używać do podkręcania sztucznych rzęs.

Unikaj mieszania soczewek kontaktowych i przedłużanych rzęs

Używanie soczewek kontaktowych to świetny sposób na dodanie oczom odrobiny koloru i dramatyzmu. Jednak należy unikać mieszania kontaktów i przedłużania rzęs. Jeśli nosisz oba, możesz skończyć ze słabym wiązaniem lub grubymi, niewygodnymi rzęsami.

Kontakty mają w sobie sól, która może odwodnić włoski i sprawić, że będą one wyskakiwać. Powinnaś używać bezsolnego płynu do kontaktów. Najlepszym sposobem na założenie soczewek kontaktowych jest delikatne umieszczenie ich na gałce ocznej. Pamiętaj, aby patrzeć w górę i nie przechylać głowy. Jeśli Twoje oczy są wodniste, warto założyć okulary po założeniu soczewek kontaktowych.

Podczas zdejmowania soczewek kontaktowych, ważne jest, aby upewnić się, że używasz środka do usuwania soczewek bez oleju. Pomoże to zapobiec przeniesieniu oleju na przedłużenie rzęs. Jeśli używasz płynu do usuwania soczewek, pamiętaj, aby wytrzeć jego nadmiar przed zamknięciem oczu.

Należy również unikać wodoodpornego tuszu do rzęs. Wodoodporny tusz może przedwcześnie ściągnąć Twoje rzęsy. Zamiast tego użyj niewodoodpornego tuszu do rzęs, aby nadać swoim oczom piękny wygląd. Pomaga to również w utrzymaniu zdrowego zużycia przedłużenia.

Środki do demakijażu na bazie oleju mogą być również szkodliwe dla Twoich przedłużanych rzęs. Najlepszym sposobem na usunięcie makijażu oczu jest użycie łagodnego środka czyszczącego bez oleju. Należy również pamiętać o codziennym myciu twarzy. Użyj bibuły lub ręcznika, aby pozbyć się nadmiaru olejków.

Powinnaś unikać stosowania roztworów nawilżających soli fizjologicznej na swoich rzęsach. Może to spowodować ból w oczach i osłabić więź między rzęsami a przedłużeniami. Ponadto, niektórzy profesjonaliści przygotowują swoje rzęsy z solą fizjologiczną. To pomaga wiązaniu trzymać się pewniej.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *